BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Září 2009

Kylie Minogue Couture makeup inspired

12. září 2009 v 23:52 | Adel |  makeupy z videoklipů
Tak začneme něčím jednoduchým...:P Makeup podle Kylieina promo fota k jejímu parfému Couture. Použila jsem trochu jiný odstín hnědé,než má Kylie,tento měl v mé výbavičce absenci.
Přes celé pohyblivé víčko jsem nanesla moji provizorní bázi :D (zlatavý perleťový stín v tužce),dále světle hnědy stín se zlatým odleskem,lehounce jsem to orámovala tmavším hnědofialovým stínem. Pod oko bronzovou tužku,až do vnitřního koutku (stejně jako zeshora stíny). Černá linka přes horní víčko,ne moc tenká,ne moc silná. A hlavní bod - přes celou zabarvenou plochu leehoounce nanést bezbarvý lesk na rty (i na spodní linku). Řasenku,rty poprášit pudrem + bezbarvý,či lehce narůžovělý lesk na rty,orámovat kontury obličeje bronzerem a finitoo!

And the first time...

10. září 2009 v 16:28 | Adel |  povídání :P
...ever I saw your face,jak zpívá Leona Lewis ve své písni s originálním názvem 'The First Time Ever I Say Your Face' :D. Já právě sedím zababušená v dece,piju teplý čaj a doufám v to,že budu v nejbližší době okey,jinak mě asi na ten ozdravný (2 týdny v Řecku) nevezmou.
No ale k věci! Tohle je blog,který jsem založila poté,co se mi začaly hromadit fotky s makeupy,které jsem vyzkoušela. Takže tady budou různé makeupy,ať už na nějaké pařby,oslavy,rande,focení,noste je kam chcete :D. Nebudu to teda dělat formou videí,ale dám fotky a možná nějaký...skromný postup a to,co jsem použila. Celkový vzhled nebude asi nikdy dokonalý,vzhledem k tomu,že základem perfektního makeupu je čistá pleť a dobrý podklad. Já si ovšem ten podklad aplikovat nemůžu,protože mi to nedovolí můj ekzém,takže se omlouvám,já se stejně soustředím na nalíčení očí,s podkladem si musíte poradit samy.
(No a máme druhý den odpoledne,trošku jsem se zabrzdila s tím psaním...:D)
Prozatím mám všelijakých makeupů okolo patnácti,předtím jsem dělala podle jiných tutoriálů od Lauren Luke nebo Julie známé jako Miss Chievous a dalších,ale začala jsem dělat i svoje,takže pokud máte nějaké přání,jaký makeup byste chtěli předělat,přepsat :).

A pokud si myslíte,že je tento blog zbytečný,protože zvládnete makeup udělat samy,bez cizí pomoci,inspirace,fajn. Já jsem tady pro ty,kteří tu inspiraci chtějí,potřebují,protože patřím mezi ně :)

Takže doufám,že se vám tady bude líbit...:) Adel