BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

And the first time...

10. září 2009 v 16:28 | Adel |  povídání :P
...ever I saw your face,jak zpívá Leona Lewis ve své písni s originálním názvem 'The First Time Ever I Say Your Face' :D. Já právě sedím zababušená v dece,piju teplý čaj a doufám v to,že budu v nejbližší době okey,jinak mě asi na ten ozdravný (2 týdny v Řecku) nevezmou.
No ale k věci! Tohle je blog,který jsem založila poté,co se mi začaly hromadit fotky s makeupy,které jsem vyzkoušela. Takže tady budou různé makeupy,ať už na nějaké pařby,oslavy,rande,focení,noste je kam chcete :D. Nebudu to teda dělat formou videí,ale dám fotky a možná nějaký...skromný postup a to,co jsem použila. Celkový vzhled nebude asi nikdy dokonalý,vzhledem k tomu,že základem perfektního makeupu je čistá pleť a dobrý podklad. Já si ovšem ten podklad aplikovat nemůžu,protože mi to nedovolí můj ekzém,takže se omlouvám,já se stejně soustředím na nalíčení očí,s podkladem si musíte poradit samy.
(No a máme druhý den odpoledne,trošku jsem se zabrzdila s tím psaním...:D)
Prozatím mám všelijakých makeupů okolo patnácti,předtím jsem dělala podle jiných tutoriálů od Lauren Luke nebo Julie známé jako Miss Chievous a dalších,ale začala jsem dělat i svoje,takže pokud máte nějaké přání,jaký makeup byste chtěli předělat,přepsat :).

A pokud si myslíte,že je tento blog zbytečný,protože zvládnete makeup udělat samy,bez cizí pomoci,inspirace,fajn. Já jsem tady pro ty,kteří tu inspiraci chtějí,potřebují,protože patřím mezi ně :)

Takže doufám,že se vám tady bude líbit...:) Adel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama