BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Říjen 2009

Odvážný modrý makeup :P

28. října 2009 v 22:40 | Adel |  makeupy z videoklipů
...použitelný snad i jako základ pro nějakou karnevalovou masku á la mořská panna,ryba,všelicos vodního,možného i nemožného.
Já použila svoji paletku a z ní tyto stíny,abych dosáhla požadovaného looku,zde:

Emily Osment "All The Way Up" makeup inspired

21. října 2009 v 22:25 | Adel |  makeupy z videoklipů
Hned potom,co jsem viděla klip na tuhle písničku hěvzdy seriálu Hannah Montana (návštěvnost,víte jak :D),bylo mi jasné,že tenhle v nejbližší době zkusím :). Byl to asi můj první samostatný,abych ho nedělala podle jiného makeup videa. Makeup výrazný,takže si nemylsím,že běžně noitelný,ale tak můžete :D.
(Omlouvám se za nedostatky,ale už při focení jsem to na sobě měla nějakou tu dobu a moje černá tužka na oči je na dvě věci. A taky mohl být přes větší plochu víčka,ale vím,že sem to postupně odebírala,protože s emi to nezdálo...no nevadí,snad se vám bude líbit i tak :):P)


Bluee day :P :)

16. října 2009 v 14:53 | aďa
Zdravím vás! Trochu tady na ten blog kašlu,ale dneska se můžete těšit na pár makeupů. Měl by to být asi...Emily Osment z jejího klipu "All The Way Up",pak taky jeden z přehlídky Valentina. Nadalší z jeho přehlídky se právě teď chystám a jak můžete vytušit z názvu,bude modrý :D. Stejně jako ten,který budu dělat hned potom,jestli to stihnu a nebude do té doby tma... Tak se zatím mějte a večer se těšte :)
Adel