BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Prosinec 2009

Na cestě...

31. prosince 2009 v 19:23 | Adel |  povídání :P
...je jak dvatisícedesítka,která pry má být pro Česko vcelku úspěšná,tak i moje budoucí nejoblíbenější hračka - NYX paleta 78 stínů :P.


Tak to je ona v celé své kráse... jako bonus zrcátko a 8 aplikátorů. Óóó,jaká to nádhera... až přijde,nafotím a vložím :P

Tak se mějte hezky,přeju vám krásný Nový rok i nový rok,rozjetého Silvestra,ať vás moc nebolí hlava! :D
Tak čus bus,příští rok :P

Silvestrovský party makeup :P

31. prosince 2009 v 15:59 | Adel |  moje makeupy :P

Aktualizovaná verze stejného makeupu! TADY


Na vánoční makeup se pořád nějak nedostává,i když už je v rozepsaných článcích,ale ten může být uveřejněn i později,teď už je to totiž jedno :D.
Takže tady máme můj silvestrovský-novoroční party makeup,který je skvělý do záře všech světel a diskokoulí! :D

Chtěla jsem vyzkoušet svou novou paletu,kterou mi donesl Ježíšek a tak mě napadlo,jak jinak ji využít,než na silvestrovský makeup! Dostala jsem totiž veelkou glitrovou paletu - Gigantic Glitter Cream Palette od NYX!! :) (A pak mám ještě ejdnu paletu obejdnanou,na tu se také velmi těším! :P

Prodleva :(

29. prosince 2009 v 10:22 | Adel |  povídání :P
Zdravím Vás,trošku mi to tu zase drhne,před Vánocema jsem ani nestihla uveřejnit můj vánoční makeup,což mě mrzí,když jsem ho měla připravný už od konce listopadu. Nevadí,uveřejníme po Vánocích prostě,nositelný bude i jinam,než ke štědrovečerní tabuli.
Chystám na vás taky nějaký ten Silvestrovský makeup,který bude nejspíš trochu divočejší,kdy jindy takový makeup totiž využít,než pro nějakou novoroční pařbu :D. Taky mám v zásobě makeup,který měla Lady Gaga na předávání MTV VMA 2009 v září... obrázek zde:

No,takže se těšte a já letím na vánoční den u babičky *tired* :D

Katy Perry makeup inspired

15. prosince 2009 v 22:20 | Adel |  makeupy z videoklipů

Jednoduchý makeup založený na silné oční lince a jasně růžových rtech - nic víc,nic míň :P :)

Celé pohyblivé víčko jsem zlehka poprášila krémovým MATNÝM stínem. Po vrchním víčku vedeme černou tekutou linku poměrně silnou,na konci rozšíříme a vykroutíme směrem k obočí. Černým stínem uděláme lehkou linku na spodním víčku,vedeme jí asi do poloviny víčka. Nakroutíme řasy,přejedeme řasenkou. Na rty použijeme korektor,abychom neutralizovali jejich barvu a získali pravý odstín rtěnky. Já použila od oriflamu odstín Wake-Up Pink,což je opravdu ostrá růžová :D. Použijeme lehce růžovobroskvovou tvářenku a máme kompletní.

Marta Jandová :P :)

8. prosince 2009 v 21:37 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
...mě uchvátila svými makeupy především v semifinále Česko Slovenské Superstar. V tomto případě jedním,který byl naprostý protipól toho,který měla hned první semifinále. Ti,co sledují,nejspíš ví,jak Marta tehdy všechny zaujala svýma neuvěřitelně světlýma očima,které ještě neuvěřitelně vynikly v temně hnědých stínech. Zaujal mě ten makeup,který byl světlý,jednoduchý,přesto krásný.
(vtipná fotka,ale zatím jsem neviděla žádnou lepší :D)