BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Únor 2010

NYX 78 Colours Eyeshadow Palette!

14. února 2010 v 20:54 | Adel |  povídání :P
Přišlaaa! Dočkala jsem se! *juch* :D
Paleta vypadala na originálních NYX fotkách celá matná,k mému nadšení není! :D Řekla bych,že je to přibližně půl na půl matné a třpytivé. Stejně tak jako 6 základních stínů černá,bílá,hnědá jsou matné a zlatá,stříbrná a bronzová jsou třpytivé! Barvy z fotky odpovídají reálu. Jinak jsou stíny skvěle pigmentované,vydrží. Paletka je vybavená i osmi aplikátory,které teda nejspíš nevyužiju,ale co už :D. Také je ve víku vcelku velké zrcátko,které se určitě hodí. A jinak každý kalíšek stínu má v průměru možná tak 1,5cm,takže stíny jsou malinké,ale zas to jen tak nespotřebujete :P.
Takže doporučuji,za 25 dolarů je to skvělý obchod a to se prostě vyplatí! :D

NYX Gigantic Glitter Cream Palette!!

14. února 2010 v 20:02 | Adel |  povídání :P
Konečně obrázek glitrové palety...pojmenovala jsem jednotlivé odstíny,abych nemusela psát "tamten odstín v druhé řadě,4.zleva" a podobné.
Pojmenovávala jsem podle ostatních glitrových vychytávek NYX,jen asi 3 jsem si pojmenovala sama. Takže dám vždycky jenom odkaz na tenhle obrázek a bude :P :)

Valentýnský makeup! ♥

13. února 2010 v 23:18 | Adel |  moje makeupy :P
Valentýn za rožkem a jsem přesvědčena,že budete chtít vypadat krásně :P. Tak jsem se včera s radostí vrhla na správný Valentýnský makeup v jemných tónech s nádechem růžové :).

Rihanna's 'Disturbia' performance at MTV VMAs 2008 makeup inspired >:)

13. února 2010 v 14:30 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
...ďábelský. Nevím,jestli byste v tomhle vyšly na ulici,dámy? :D Každopádně Rihanna tímto makeupem oslnila 7.září 2008 na předávání cen MTV a v podstatě tentýž měla v klipu k tomuto hitu léta 2008. Já se ho rozhodla předělat na Silvestra 2 hodiny před půlnocí. A silvestrovský makeup je už tradicí...před 4 lety jsem byla za kissáka,3 roky zpátky to byla nositelná kombinace fialové,růžové,hnědé,černé,před dvěma lety to byly všelijaké klikyháky rostoucí z vnějšího koutku oka a minulý rok jsem pojídala jednohubky v kombinaci černé a ostře růžové. Takže tento rok jsem zase trošku přitvrdila. Vzhledem k tomu,že jsem před sebou neměla fotku pernamentně,ale jsem se na ni podívala a šla,tak to má nějaké ty mouchy,není tak vysoko vytažený a spodní linku jsem taky moc nevychytala,ale i přesto si ymslím,že je hodně povedený :P.