BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Rihanna's 'Disturbia' performance at MTV VMAs 2008 makeup inspired >:)

13. února 2010 v 14:30 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
...ďábelský. Nevím,jestli byste v tomhle vyšly na ulici,dámy? :D Každopádně Rihanna tímto makeupem oslnila 7.září 2008 na předávání cen MTV a v podstatě tentýž měla v klipu k tomuto hitu léta 2008. Já se ho rozhodla předělat na Silvestra 2 hodiny před půlnocí. A silvestrovský makeup je už tradicí...před 4 lety jsem byla za kissáka,3 roky zpátky to byla nositelná kombinace fialové,růžové,hnědé,černé,před dvěma lety to byly všelijaké klikyháky rostoucí z vnějšího koutku oka a minulý rok jsem pojídala jednohubky v kombinaci černé a ostře růžové. Takže tento rok jsem zase trošku přitvrdila. Vzhledem k tomu,že jsem před sebou neměla fotku pernamentně,ale jsem se na ni podívala a šla,tak to má nějaké ty mouchy,není tak vysoko vytažený a spodní linku jsem taky moc nevychytala,ale i přesto si ymslím,že je hodně povedený :P.

Takže především jsem vzala leukoplast a nalepila ji pod oka až do vlasové linky pod úhlem,odhadnutým z fotky,je jedno,pod jakým úhlem chcete makeup mít,jen je třeba,aby byl na obou stranách stejný. Leukoplastí (můžete klidně použít i lepící pásku,jenom bych asi nedoporučovala kobercovku :D) dosáhnete toho dokonalého rovného,přísného okraje :).
Nejprve jsem se chopila tužky na oči v modrošedém odstínu (makeup má leeehce modravý nádech) a použila ji jako bázi pro stíny. Hezky jsem si s ní vymezila část,kam nanášet stíny a největší vrtsvu jí nanesla podél pásky a orámovala celé oko. Přes celé víčko jsem nanesla tmavě šedý matný oční stín podobný například odstínu Print od MACu. Stín jsem vedla přes vnější čtvrtinu obočí až do vlasové linky. Intenzitu stínu postupně ubíráme,nejtmavší část chceme v nejbližším okolí oka a podél rovného okraje stínů. Jak vystínovat vršek do ztracena se popisuje těžko,každý to dělá jinak,můžete uplatnit malé krouživé pohyby,které jsou v tomto případě asi nejlepší. Poté jsem se chopila černého stínu se stříbrnými třpytkami. Vstínovala jsem s ním opět okolí oka,tedy spodní víčko-co nejblíž řasám,totéž horní víčko a podél naší skvěle umístěné leukoplasti. Vystínujeme směrem nahoru od pásky. Poté černou lehce vystínujeme v-shape a vnitřní koutek oka. (Jak tohle myslím,najdete zde :D) Až jste spokojeni s vystínováním,chopte se světlého (bílý či krémový) třpytivého stínu a lehce ho aplikujte pod obočí,cheme taky nějaké světlé místa :D Na horním víčku jsem udělala linku s malým křidýlkem (nevím,jak to nazvat,prostě je protažená za vnější koutek oka nahoru,v angličtině by se řeklo,že uděláte "little wing" tedy malé křídlo :P). Poté jsem se chopila černé tužky na oči,obtáhla s ní spodní víčko po celé jeho délce a taky jsem ji aplikovala dovnitř oka na spodní i horní víčko (waterlines). To udělá velký rozdíl a makeup působí hned víc tmavší a ostrý. Na druhou stranu,pokud tento krok vynecháte,bude tomu něco chybět. Aplikujeme silnou vrstvu černé řasenky,jemně sundáme leukoplast,tvářenku bych zvolila nějak ne moc tmavou,když už máme výrazné oči,ale rozhodně do hněda. Na rty jsem použila lesk do růžova sytější barvy... seznam použitých věcí níže :P. Juch juch,teď už jenom vlasy a finito :)

Vlasy: Vrchní prameny jsem stáhla dozadu a připevnila vlásenkama,na vršku hlavy je necháme trochu do boule a neutahujeme je tolik,jako po stranách. Spodní prameny vyžehlíme a je to :)

Použitý makeup:
5x5 paletka Oriflame (5 stínů,5 lesků)
Gabriella Salvete DETAIL eyeshadow v odstínu č.03 (nezmiňovala jsem,ale je to v podstatě tentýž odstín jako z Oriflame paletky,jen třpytivý)
Minipaleta Fleur de Santé
stín Max Factor z řady by Ellen Betrix z edice Earth Spirits,odstín 490 Crushed Opal
Gabriella Salvete oční linky Liquid Contour v černé - č.01
černá automatická kajalová tužka s-he stylezone
řasenka Astor Volume Diva (můžu jen doporučit,nejlepší řasenka co jsem kdy měla! dodá objem,prodlouží,natočí,neslepuje řasy!,nerozmazává se a je opravdu černá)
lesk na rty Miss Sporty Hollywood lipgloss,odstín č.80 Call My Agent
Disturbiaa! :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama