BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Říjen 2010

Mini Haul

29. října 2010 v 2:25 | Adel |  hauls
Jenom mini haul, 2 laky + věcičky, které se budou vyskytovat ve 2 nadcházejích makeup příspěvcích...

Takže nejprve hurá na laky - První od Color Club je krásný běžový holografický. Na fotkách moc nevynikne jako naživo na sluníčku nebo pod umělým světlem (což se ovšem dost blbě fotí). Moc hezká neutrální barva, 2 vrstvy stačily :)
A po dlouhé době jsem zavítala i do šopinu. Samozřejmě tam zas musela být jakási akce, takže lidí jak opic. Nějaká supr přehlídka, modelky vypadaly, že je to hrozně baví, stejně tak i moderátor Pavel Cejnar, zábavná akce :D  Každopádně tyrkysovou jsem dlouho chtěla, nikdy si ji nepořídila, tak jsem to konečně zlomila. Teď ještě ulovit nějaký pěkný zelený >:)  Ale tenhle - 2 vrstvy pohoda (Omlouvám se za své prudce překrásné oloupané nehty, musím začít jíst víc gumových medvídků...)
laky
No a pak jsem udělala jednu malou objednávečku z elfu... (O tom jste si mohli přečíst už v tomto článku.)  Dva štětce - *prý* štětec na pudr s plochým vrškem - neskutečně jemný, jsem nadmíru spokojená! :) Horší už to bylo se štětcem na korektor objednaným na glitter a podobné, je hrozně malinký, čekala jsem ho aspoň jednou takový. Ale co už.
brushes
No a co vás čeká ve dvou makeupech na cestě...

1) Rtěnka v odstínu Gypsy - krásně voní po třešních a má krásně sytou barvu. Fuchsiová s tendencí spadat už mezi fialové odstíny. Na první pohled vypadá jako Petals & Peacocks od MACu z kolekce Liberty Of London, ale Gypsy je tmavší a jasnější bych řekla. P&P je spíše neon, Gypsy oproti tomu má více teplých podtónů.
gypsy
2) Minerální stín, odstín Royal - krásná tmavá fialová. Problémy s aplikací žádné, spokojenost :P
royal

Takže Gypsy a Royal budou v následujících tutoriálech k vidění a pokud vás to zajímá, tak půjde o Pin-Up/Katy Perry/nositelný podzimní makeup a jeden chemický/arabský!
...Majte sa! :)

Update!

23. října 2010 v 1:54 | Adel |  povídání :P
Dlouho byla odmlka, nechtělo se mi psát, nebo bylo hodně školy nebo prostě něco.každopádně pátek večer/sobot ráno - Koci je zpět! :D  S energy drinkem vedle sebe, pak se divím, že se mi nechce spát. Ale už půjdu!
Předevčírem jsme popřáli Brigitě v tanečních, Chlopčík nám pochválil valčík a tělocvikářka měla dobrou náladu a kvůli tomu, že jsme se já a moje kamarádka zdržely tento týden sboru, tak radši odpadl. (Píšu jak mi to do hlavy přijde, tak se nedivte :D)
Ano, začaly jsme zase sbor! A dokonce už máem z poloviny vybraný letošní reprtoár v podobě lehce valašské hitovky Pééti Bende(ho (neumím to skloňovat)) Nad horů svítá a singlu mladých dvojčat známých z youtube - Megan a Liz  za spolupráce s Memphis High - "Need Your Poison". Ještě hledáme něco rychlejšího, ale můžu říct, že jsem s výběrem spokojená :)
No a pak ještě velká novina, 6. listopadu trávím den v Praze a večer mě čeká dvouhodinka, na kterou jsem čekala už víc než 2 roky - koncert Boyce Avenue! Dneska jsem byla za pomoci Haničky vylepovat letáčky (i na druhém konci republiky, šak co :D) - ještě jednou děkuji za spolupráci a příjemně strávené odpoledne :) - tak snad se dostanu mezi tu vyvolenou desítku, co bude mít možnost meet&greet, protože to by bylo něco! :D
A nějaké ty makeupy chystám, mám naplánované minimálně dva - jeden arabský, inspirovaný reakcí jódu s hliníkem (:D ne, nejsem chemik, ani jsem se nedívala na Krtečka :D) a pak ještě jeden takový halloweenský, do kterého se pustím snad zítra :)  Pár jich je ještě na uveřejnění, tak zatím jenom ukázka a zároveň moje nejúspěšnější profilovka na facebooku :D
Dobrou a majte sa!
sneek peak

Půlkolona!

23. října 2010 v 1:30 | Adel |  outfity :)
Tak sobotu 16. října (tedy přesně před týdnem!) jsme měli půlkolonu z tanečních. Po dvou týdnech volna od tanečních bych byla bývala měla pocit (muhaha, slovní spojení s velkým S! :D), že už neumím vůbec nic zatančit. A tak jsme se ještě ve čtvrtek vypravili s mým drahým "disney parťákem svůdníkem" na cizí půlkolonu a pořádně si zatrsali a zasmáli se cizím tanečníkům :D. Zas pro mě chodili chlapci jenom na waltz, nechápu to :D. A outfit nemám ani vyfocený, protože nebyl "nic převratného" a nebyl čas, každopádně šedohnědé kárované kraťasy, černé triko a na krk stříbrný klíč, aby mi ladil s mýma stříbrnýma tanečníma botkama, protože jsem nechtěla tančit v lodičkách, které se sice hodily víc, ale nohy mě kvůli tomu bolet nebudou :D.
No a k naší půlkoloně... no povedla se, co chcete slyšet, že :D  Dostala jsem krásnou kytku, která víc jak týden nezvládla a během včerejšího dne definitivně pošla. Líčila jsem sice jenom Háňu a Báruš, ale i tak jsem nestíhala -> neměla jsem nalepené řasy -> velký zvrat v mém makeupu, ale co už :D. Šaty jsem tady měla už předtím, ale nějaké ty fotky... :)
hromadná
ha, kdo mě vidí! :D
půlka


bez cukrové vaty,
jako pyšná budoucí matka,
ale delší nohy! :D

s Bájou
a s Bájou, které to MOOOC slušelo! :)

s kytičkou!
s kytičkou! (už trochu hnědla, pravda :D)
družka
kytka
má milovaná družka soudružka Háňa a ještě čerstvá kytička :P :)

Hello Gaga!

23. října 2010 v 0:53 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
Lady Gaga nafotila photoshoot ve stylu Hello Kitty a nechyběly jí velké japonské manga oči. Tentokrát žádné počítačové zvětšování jako v Bad Romance, ale čistě jen makeup. Oči na očích!

Nevíte, co od tohohle čekat a tváříte se nějak takhle...?  Pak je to správně :D
what!?

Space Cadet

22. října 2010 v 23:50 | Adel |  nehty :P
Jak můžete vědět z článku níže, udělala jsem si radost a objednala na netu 2 laky z trochu jin cenové kategorie, než jsem zvyklá... Nechce se mi toho moc psát, hlavně ještě nemám moc co, protože jsem oba měla jen tak ledabyle bez svrchního laku, takže je fakt, že toho moc dlouho nevydržely, což mě celkem mrzí :(  Každopádně máte-li zájem o laky pdoobné kolekci Cosmic FX od Orly, Gabriela Salvette uvedla na trh novou podzimní kolekci s laky s podobným multichrome efektem. Naživo jsem je ještě neviděla, ale mamka podávala report, tak teprv uvidím.
Ale tady už fotky... hrozně těžko se zachycuje, naživo vypadá líp :P :)
Space Cadet

Čekám...

9. října 2010 v 23:51 | Adel |  nehty :P
Už se jich nemůžu dočkat a Monča chtěla nějaký článek... makeup se m psát nechtěl, outfit jsem nedodělala, takže jenom sneek peak, jaké články s laky přibudou snad běhěm tohoto měsíce.

Love em Leave em

Béžový holografický "Love 'em Leave 'em" od Color Club. ♥
Na fotkách většiinou blbě vynikne, resp. nevynikne, ale v lahvičce jde aspoň trochu vidět ten supr čupr třpyt :P

Z kolekce nazvané Wild At Heart, která vyšla v říjnu 2009.space cadetA druhý... Orly na začátku podzimu vyšlo/-a s novou kolekcí nazvanou Cosmic FX složenou z laků, které mají ve světle vícebarevné odlesky. Tady tento "Space Cadet" je asi největší hitovkou celé kolekce a ani já jsem mu neodolala :D. Svoje kouzlo asi jen naživo, protože najdete hromadu fotek a na každé vypadá jinak. Nejlíp se ale dá vyjádřit asi "jako olejová skvrna" - tmavě šedý základ se zlatým, zeleným, fialovým a růžovým odleskem.
Jinak MAC má skoro identický odstín (ale ne tak úžasný) ve své poslední kolekci Venomous Villains, v části pro Maleficent (zlá paní v Růžence) pojmenovaný Mean & Green.


Takže už se těším až dorazí... těžko říct kdy, jen doufám, že brzo :D

Outfit of the 4th and 5th dance class :P

4. října 2010 v 23:59 | Adel |  outfity :)
Musela jsem taky někdy jít v šatech... :D
4. a 5. lekce, především opakovací, 4. byla pohoda jahoda díky tomuu, že jsem neměla podpatky :P
(hezké, jak jde vidět, že jsem před pátou spala a nechtělo se mi :D a před čtvrtou měla celý den volný, takže jsem byla taková čerstvější :P :D)
Každopádně tady jsou, teď už se těšte jenom na půlkolonový makup+outfit :)
taneční
(Pátou lekci jsem se učili mambo... sledujete ten outift vyladěný á la Hříšný Tanec, konkrétně Baby tancující v Sheldraku? :D)

Dark Navy + upgrade :P

4. října 2010 v 23:49 | Adel |  nehty :P
Tak tady je tá nádherná temně modrá...
dark navy
S bleskem vypadá úžasně, ovšem na přirozeném světle je v podstatě černý. Což mi zrovna nevyhovuje :P
dark navy (natural light)
A tak jsem se rozhodla ho trošku "odtemnit" :D Nanesla jsem přes něho tenký světle fialový perleťový lak s fuchsiovým odleskem. Vypadá teď nádherně a připomíná mi Young Punk od MACu :D. Jen nejde vyfotit a háže to takovou tu modrou fialovou, i když to je čistě růžová fialová. V určitém světle vypadá jako Baptiste od Illamasquy... krása? neasy :D
baptiste_leesha

e.l.f. cosmetics hauul

4. října 2010 v 23:27 | Adel |  hauls
Ne, e.l.f. nemá nicspolečného s elfíky, nýbrž jde o zkratku eyes.lips.face. Vychytané, že :D

(Tak, vzhledem k tomu, že jsem měla celý článek napsaný a omylem jsem se překlikla, celý se mi smazal... takže mě to slušně řečeno nasralo a teď ho pěkně zkrátím, bude v něm asi dost informací chybět, takže kdybyste měli nějaký dotaz - komentáře :P)

Po nějaké době jsem se rozhodla si u elfu poprvé objednat a vlastně tak poprvé uskutečnit svoji 1. vlastní internetovou objednávku! :D
Balíček došel rychle (jak je to u elfu zvykem :P) - objednala jsem ve středu v noci, v pondělí ráno byl tady! *juch*
elf
Zbytek fotek a detailů po přeskočení na celý článek :P

Purple Vintage

3. října 2010 v 0:43 | Adel |  outfity :)
Objevila jsem looklet, takový o dost menší polyvore přímo s modelkama...:P :)
Purple Fall
legíny s vázačkou - Emma Samuelsson/Micolle Rogersten
tričko s prodlouženým zadním dílem - Nakkna
botky - SixtySeven
taška - Jackpot
šátek - Accent
prstýnek co nejde vidět - Topshop
a srdíčkovaný deštník - Burberry