BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Hello Gaga!

23. října 2010 v 0:53 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
Lady Gaga nafotila photoshoot ve stylu Hello Kitty a nechyběly jí velké japonské manga oči. Tentokrát žádné počítačové zvětšování jako v Bad Romance, ale čistě jen makeup. Oči na očích!

Nevíte, co od tohohle čekat a tváříte se nějak takhle...?  Pak je to správně :D
what!?


1) Na víčko nakreslete oční panenku tak, že uděláte jakoby 2 oblouky od obočí až po řasy a dovnitř tohoto "kruhu" další 2 oblouky; Do vnitřku, který vám zůstal nakreslete 2 malé kroužky, které vytvoří 2 bílé tečky na panence, které dodají celkovému dojmu, že jsou oči pravé (haha :D) a lesknou se. Zbylý prostor poté vybarvěte celý černýma linkama, kterýma jste udělaly základní čáry.
2) Dvě tečky na zorničce a prostor po stranách naší zorničky vyplňte bílou tužkou a následně zafixujte bílým matným stínem. Bílá bude po okrajích suplovat bělmo, rozmažte ji do ztracena.
3) Pruhy mezi vaší černou a bílou částí jsou určeny pro barvu, takže zzvolte barvu, kterou uznáte za vhodnou a danou tužkou (a následně stínem) vyplňte tyto dva proužky.
an eye
4)Obočí bude alternovat horní linku, takže můžete vyplnit černou. Následně z něj tenkým štětečkem načrtat horní řasy a pokud chcete, můžete nalepit ještě nějaké ty umělé řasy opatrně na obočí.
5) Těsně podél řas udělejte tenkou černou linku, která slouží jako hranice sponího víčka. Od kořínků spodních řas udělejte stejným způsobem jako u horních spodní řasy, jen méně. A na řasenku nezapomínjete, udělá vám spodní řasy!
finished eye
Na tváře jsem zvolila růžovou tvářenku, zvolte podle svého uvážení a ke svému tónu pleti. Na rty jsem lehce naťapala jasně růžový lesk na rty a finito, pokud se chystáte na nějakou halloweenskou party nebo karneval nebo něco, kde můžete někoho vyděsit, jděte do toho! A nezapomeňte na fotky zavřít oči! :D ;)
whoop!
Eye to eye!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kubajda kubajda | 23. října 2010 v 14:52 | Reagovat

to je stejně drsné :D

2 uniqueb uniqueb | Web | 17. listopadu 2010 v 15:40 | Reagovat

wow, krásne :)

3 Adela Adela | 12. listopadu 2012 v 17:21 | Reagovat

Měla bys k tomu dodělat obočí jinak fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama