BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Update!

23. října 2010 v 1:54 | Adel |  povídání :P
Dlouho byla odmlka, nechtělo se mi psát, nebo bylo hodně školy nebo prostě něco.každopádně pátek večer/sobot ráno - Koci je zpět! :D  S energy drinkem vedle sebe, pak se divím, že se mi nechce spát. Ale už půjdu!
Předevčírem jsme popřáli Brigitě v tanečních, Chlopčík nám pochválil valčík a tělocvikářka měla dobrou náladu a kvůli tomu, že jsme se já a moje kamarádka zdržely tento týden sboru, tak radši odpadl. (Píšu jak mi to do hlavy přijde, tak se nedivte :D)
Ano, začaly jsme zase sbor! A dokonce už máem z poloviny vybraný letošní reprtoár v podobě lehce valašské hitovky Pééti Bende(ho (neumím to skloňovat)) Nad horů svítá a singlu mladých dvojčat známých z youtube - Megan a Liz  za spolupráce s Memphis High - "Need Your Poison". Ještě hledáme něco rychlejšího, ale můžu říct, že jsem s výběrem spokojená :)
No a pak ještě velká novina, 6. listopadu trávím den v Praze a večer mě čeká dvouhodinka, na kterou jsem čekala už víc než 2 roky - koncert Boyce Avenue! Dneska jsem byla za pomoci Haničky vylepovat letáčky (i na druhém konci republiky, šak co :D) - ještě jednou děkuji za spolupráci a příjemně strávené odpoledne :) - tak snad se dostanu mezi tu vyvolenou desítku, co bude mít možnost meet&greet, protože to by bylo něco! :D
A nějaké ty makeupy chystám, mám naplánované minimálně dva - jeden arabský, inspirovaný reakcí jódu s hliníkem (:D ne, nejsem chemik, ani jsem se nedívala na Krtečka :D) a pak ještě jeden takový halloweenský, do kterého se pustím snad zítra :)  Pár jich je ještě na uveřejnění, tak zatím jenom ukázka a zároveň moje nejúspěšnější profilovka na facebooku :D
Dobrou a majte sa!
sneek peak
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulatá hlavička Kulatá hlavička | 24. října 2010 v 12:30 | Reagovat

Nemáš zač brouku! :)

2 alie alie | Web | 27. října 2010 v 23:48 | Reagovat

Hanička!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama