BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

My Xmas Eve makeup - Purple+Gold

23. ledna 2011 v 17:10 | Adel |  moje makeupy :P
Pokud jste mi lajkli na facebooku moji stránku, tak jste možná i viděli můj tweetnutý makup, který jsem měl na Štědrý večer. Jestli ne, tak tady ho máte :)
twitpic


1) Nejprve jsem samozřejmě sjednotila celý obličej pomocí makupu (normálně tohle samozřejmě nepíšu, ale tak...proč jednou neudělat vyjímku :P)
1
2) Na celé pohyblivé víčko jsem nanesla jasně zaltou bázi v podobě krémového stínu Revlon v odstínu Gold (skvělý dupe pro paintpot od MACu v odstínu Rubenesque) a přes něj sytě zlatý stín. Vnitřní čtvrtinu víčka necháváme zatím čistou!
2
3) Do vnitřního koutku naneseme matný nebo jemně perleťový bílý stín a vystínujeme doztracena směrem nahoru.
3
4) V-shape vystínujeme sytě fialovou (spíše v teplejším tónu) a samozřejmě do ztracena, chceme hezké jemné přechody :P
4
5) Tutéž fialovou použijeme i na spodní víčko a naneseme do dvou třetin podél řas, na zbývající vnitřní třetinu naneseme sytou zlatou. Podél horních řas uděláme ne moc tlustou černou linku, kterou protáhneme lehce za oko, řasy pročísneme černou řasenkou a oči máme.

6) Na tváře naneseme klidně i sytější růžovou tvářenku (ale nepřeháníme), můžeme zdůraznit i lícní kosti vystínováním pod nimi pomocí cca 4 odstíny tmavšího pudru/stínu než je vaše pleť a nanesením světlého perleťového stínu na jejich vršek.

7) Na rty jsem použila světlounce růžový lesk na rty bez perleti od Astoru v odstínu Sweet Rose (podobný lesku Viva Glam Gaga od MACu)

No a máme!
finished
xmas eve look
closed
BONUS: Mamčin makeup :)
mom
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anis-diy anis-diy | Web | 11. srpna 2011 v 20:12 | Reagovat

jste si s mamkou podobné :) jinak moc krásné makeupy děláš :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama