BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Ke$ha style makeup + jak na rychlé plážové vlny

20. února 2011 v 20:26 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
Tenhle jsem dělala za poslechu knížky "Puppet" od Joy Fieldingové! Podstatná informace, já vím. Každopádně jsem se snažila dát dohromady něco inspirované stylem Keshy, něco co normálně nosí - výrazná linka, tmavé stíny, nízko vystínované spodní víčko, stříbrný jemný glitter na vršek klíčních kostí, nude rty, silná kontura lícních kostí.
me vs kesha


TAK JAK NA VLASY!
Z fotky to nejde vidět, ale měla jsem jemné plážové vlny udělané s pomocí žehličky. Jak na ně?
Vlasy jsem po částech stočila do spirál (1), na každé podržela žehličku na pár vteřin po celé délce zatočeného pramene, pak celý pramen lehce zlakovala a nechala vychladnout. Tohle udělala po celé hlavě (2) a po vychladnutí všech pramenů jsem je opatrně prsty rozpletla a trochu prohrábla (3).
vlasy
A můžem na makeup. ...a nemám fotky během tvoření, takže to sjedu jenom v rychlosti -

Na vnitřní dvě třetiny víčka jsem dala smetanový perleťový stín, na vnější třetinu jsem vystínovala čokoládově hnědý stín a do očního záhybu vystínovala po troškách matný černý stín. Ztmavujte dle libosti, já se tomu moc nebránila. Okraje hnědé jsem zjemnila matným stínem blízkého mému tónu pleti. Podél řas udělala silnější černou linku a pořádně ji protáhla za oko. Podél spodních řas jsem vystínovala černou a čokoládově hnědou a nebojte se jít níž než obvykle. Dovnitř oka jsem na vrchním i spodním víčku udělala černou linku a na řasy nanesla řasenku (můj první opatrný pokus s Maybelline Falsies :P)
Na vršek lícních kostí jsem naťupala trochu glitrového stínu (kombinace stříbrné a smetanové, aby to nedopadlo jako šedý flek) a pod lícní kosti silně vystínovala ořechově hnědý stín.
Rty jsem kompletně zmatnila pomocí korektoru a naťupala trošičečečku! :D zlaté perleťové rtěnky :P  - *juch* toť vše -
closed
Jo! A nad obočí jsem nalepila čtverečky obalu Fererro Rocher :D
finished
kesha
finished
we r who we r
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama