BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Březen 2011

Viva Glam Gaga II

27. března 2011 v 0:40 | Adel |  photoshoot/celebrity makeup
MAC bojuje proti AIDS formou rtěnek. Ano, i to se dá. Plná cena prodaných produktů z řady Viva Glam jde na boj proti AIDS. Tahle jejich "orgnaizace" funguje už od roku 1994 a již druhým rokem a druhou rtěnkou a leskem je Lady Gaga tou, kdo za tím stojí. Její Viva Glam Gaga I vydaná spolu s rtěnkou Cyndi Lauper měla barvu cukrové vaty a velký úspěch (i ta Cyndi) a o půl roku později byly dovydány i lesky na rty stejných odstínů. Tentokrát je vydali zároveň, dvojka má béžový odstín, který by mohl slušet skoro každému :)

Make up na promo fotce je jednoduchý, jemný, přitom v určitém smyslu typická Gaga.

Na celé víčko jsem nanesla světlý béžový stín. Z vnějšího koutku, přes vnější část očního záhybu až k začátku obočí jsem vystínovala matnou růžovou s teplými! podtóny. Doprostřed víčka jsem naťupala troošku zlatého stínu s vícebarvenýma třpytkama (paletka elf z vánoční limitky) a do vnitřní koutek rozjasnila bílým perleťovým stínem, na horním víčku jsem udělala tenkou černou linku. Podél spodních řas jsem udělala linku tmavě hnědým stínem a u vnitřního koutku nejela dál podél oka, ale rovně k nosu. Do mezery mezi linku a oko jsem dala trochu stejné bílé, a oko tak pořádně otevřela. Dovnitř oka uděláme na spodní víčko linku tělovou tužkou. Nalepíme řasy, na líčka použijeme tvářenku ležící u broskvové, než u růžové barvy a na rty použijeme Viva Glam Gaga II nebo cokoli podobného, co máte :P :)

Haulage!

26. března 2011 v 0:11 | Adel |  hauls
Mám své zdroje ;) :D Ještě jednou děkuji tetičce sLF a všem dalším zprostředkovatelům. Dostala jsem možnost pohrabat se v bedně plné věcí z Max Factoru a Gosh, tak jsem si něco vybrala. Chcete-li vědět, jak něco, na co jste si třeba dělali zálusk doopravdy vypadá (nebo se prostě jen tak podívat :D), tak prosím...

There's a fire starting in my heart.

16. března 2011 v 20:14 | Adel |  povídání :P
Pročítám si všeobecný přehled Asie a nebaví mě to, a tak píšu. Co se tak v posledních dnech dělo, děje a bude dít.

Z nadpisu někteří snad poznali, že jde o "Rolling In The Deep" od Adele. Tu jsem si za poslední měsíc zamilovala. A RITD je momentálně píseň každého čtvrtka, jelikož a protože ve čtvrtky máme sbor (který s mou drahou slavicí Ev vedeme), kde aktuálně právě tuhle písničku připravujeme. Akademie školy je od zítřka za 3 týdny přesně a jen při pomyšlení na to, je mi špatně. Se sborem musíme dát nějak dohromady tu Adele a s Ev bychom měly zpívat Grenade, který jsme zatím dělaly jen poměrně povrchně, musíme poprosit děvčata o doprovodné vokály a Ev musí Háňu naučit klavírní doprovod. Achjo. Ale my to zmáknem! :D

Taky byly Grammy a Oscaři a všechno že... jeden makeup, který mě dostatečně zaujal - Scarlett Johansson na Oscarech, možná bude :) Na Grammy jsem se dívala aspoň na kousek. Vzhledem k tomu, že byly v neděli, tak víc jak do jedné ráno jsem to nezvládla, jinak bych asi nevstala. Ale aspoň pár lidí jsem vidět přijela. Konkrétně Jordin Sparks, Jennifer Hudson, Ciaru, Annu Nalick, Florence (&the Machine), Paramore, Nicki Minaj, Drakea, Selenu Gomez, Rickyho Martina, Lennyho Krawitze, Natashu Bedingfield a i Bruníka s Philem ♥ :D :) Je to prostě dobrý pocit vidět je takhle živě přijíždět :D :P

Jinak jsme taky měly s naší ekšn čtyřkou supr víkend ve Lhotce za oslavou Janištiných narozenin a... bylo to prostě super! :D :)
A jarní prázdniny za mnou, strávila jsem je v podstatě pyžamu. Ještě před nima jsme ale byli na koncertě The Places, kde zpívá zase ta Evička! :D A byl supeeer! Rozjely jsme to a oni taky! Máte-li fejsbuk, rozhodně se na ně podívejte a podpořte!! :) http://www.facebook.com/pages/The-Places/152011538152324

A v předprázdninovou neděli jsme byli u Odry na meandry! Bylo zataženo, nakonec vylezlo sluníčko, byly krásné sněženky, Košatka byla stále vzdálena 4km, prošli jsme Miami Beach a bambusové háje a po příjezdu do civilizace jsme se stavili do nové italské restaurace (?) na výbornou horkou čokoládu :)

Háňa mě naučila výborné wafle!!

A chystáme se do Brna! (my=vybraná elita 8-) :D) A proč? Čarodějáles 2011 -> ...Boyce Avenue! Znova! A TAK MOC se nemůžu dočkat!! :) S klukama snad budeme mít šanci se znovu setkat a taky se uvidim znova s Aďou *juch*! :) a s Paulinou (mojí spoluvlastnicí našeho Street Teamu :P) aaa... a jede nás tam super parta :) =Disney tým* (bohužel nekompletní, bude nám chybět Taylor :( ale bude akce Brno volá Prahu!) a Robí a z děvčat Janištka s Evičkou :)
*Disney tým = Háňa (Taylor Swift), Tuan (Jonas), Kuba (Bieber) a já (Miley) :D - Hvězdný kvartet kamarádů, co do sebe pořád rypou a mají se rádi :D (až budem mít kvalitnější fotku...a pěknější, ale berte v potaz, že jsme se chvilku předtím dostavili z tanečního parketu, tak ji tu určitě dám :D)
A tak... už nevím co. Mám hlad. A nějaké nové twitter quotes?
- Don't you just hate it when you look good... and on that day nobody even sees you, but when you look like crap, everybody sees you?
- Most girls sing, "just gonna stand there & watch me burn" with Rihanna..but me? Nope! I'm rapping with Eminem like a B E A S T!
...což mi připomíná - byla rap party!! A rapovala jsem jako divá! :D
- "Explain your answer.'' Kill me now.
- If you fight like a married couple, talk like bestfriends, flirt like first love, protect eachother like brother & sister, it's just meant to be! (*lehký kašel* ...drahá :D)
- "Don't you ever let a soul in the world tell you that you can't be exactly who you are." - Lady Gaga

True Colors... Circus?

13. března 2011 v 21:54 | Adel |  moje makeupy :P
Vybrala jsem si náhodně 4 barvy (níže) a hrála si a tvořila :P

Není k tomu moc co psát, byl to těžký freestyle :D Tak aspoň finální výsledek...


a šla jsem i dál! :D

černé víčko, okolo fialová, stříbrný vnitřní koutek :)


Leopardice

13. března 2011 v 21:37 | Adel |  moje makeupy :P
Kdo je šelma! Kdo je šelma! PŘECE JÁÁ! Ano, Madagaskar mě silně poznamenal :D
Líčení á la leopardice ve mě silně evokovalo pocit Sandry Leopardové...:D (super fashion-bloggerka) Ale nebojíte-li se extravagance, chcete-li jít na karneval za čičinu, tak tohle je jen pro vás :P

Středně až tmavě hnědým stínem jsem vystínovala pod lícníma kostma, vnější a vntřní část očního záhybu, hned u kořene nosu a podél hřbetu nosu. Do středu očních víček jsem nanesla trochu béžového perleťového stínu na rozjasnění.
A půl obličeje jsem šikmo vystínovala odstíny zlaté.
Zbytek viz celý článek...

It's Burlesque!

9. března 2011 v 20:38 | Adel |  filmové makeupy
It's a passion - An emotion - It's a fashion - BURLESQUE

Vložím a jdu se konečně podívat! :D :P
A nechce se mi nic vypisovat, takže jen... představuji vám svůj Burlesque makeup! Inspirovaný těmi pár obrázky, které jsem viděla a především asi soundtrackem, který můžu jen doporučit :)
It's Burlesque!

Black Swan

9. března 2011 v 20:24 | Adel |  filmové makeupy
Ne, furt jsem ji neviděla, zatím jsem jen slyšela, že je úžasná a že to je hrozná kravina. Asi se na ni podívám zítra, tak uvidíme :)
Na celý obličej, uši a krk jsem použila o nejsvětlejší makeup co jsem měla (o moc světlejší než můj normální opravdu nebyl :D) a navíc jsem si pomohla bílou tužkou, kterou jsem vždycky trochu rozpustila, udělala s ní na obličeji/krku plno čar a rychle rozmazala. ...zvláštní způsob, já vím, ale nějak jsem si poradit musela :D
Celá jsem se pak přepudrovala bílým pudrem a bylo. Lícní kosti a nos jsem okonturovala vínovo-šedo-hnědou kombinací stínů.
Základní tvar na očích jsem si vyznačila pomocí černých gelových linek a malého syntetického štětečku na linky. Celý vyznačený tvar jsem linka i vyplnila. Štětec jsem si pořádně otřela a použila ho na jasně stříbrné krémové stíny, kterýma jsem udělala pár brk po celé černé ploše. Štětec jsem si znova otřela a jak stříbrnou, tak černou jsem zafixovala stíny stejné barvy. Černou jsem udělala lajnu i pod okem, takže ještě pod ni jsem vystínovala trochu červeného stínu. Dovnitř oka jsem udělala linku červenou tužkou a horní i spodní řasy jsem pročísla černou řasenkou.
Rty jsem okonturovala bordó tužkou na rty a vyplnila jí i koutky. Štětcem na rty jsem ji trochu rozmazala směrem dovnitř a nanesla rtěnky - tmavší červenou a nechala si ve středu místo pro světlejší červenou.
A i labutě mají někdy hlad! :D

True to Nature

8. března 2011 v 18:17 | Adel |  outfity :)
triko - Birdnest Fashion - 700 Kč
džíny - Current/Elliott - 3 370 Kč
kožená bunda - Vince - 25 700 Kč
botky - Christian Louboutin - model "Banana 140" - 14 300 Kč
taška - Marc Jacobs - 12 000 Kč
řetízky - s peřím - Forever 21 - 100 Kč
- s třemi přívěsky - Satya Jewellery - 1 520 Kč
náramky - Forever 21 - 170 Kč
lak na nehty - OPI - odstín Lincoln Park After Dark - 150 Kč

Rihanna "Who's That Chick?" (makeup+vlasy)

3. března 2011 v 19:53 | Adel |  makeupy z videoklipů
Nijak profláknuté video mám pocit... Ale nemohla jsem ten makeup neudělat! :)
Tak nejprv asi vlasy (ne asi). Nemáte-li Rihannin sestřih, tak to nejspíš musíte vyřešit jako já...
Oddělila jsem si přední sekci vlasů - prostředek hlavy asi po její vršek (bacha na rovné "pěšinky" na bocích hlavy) - a zbytek vlasů stáhla do pevného culíku, po stranách pořádně uhladila. Culík zatočíme do bobku a zajistíme vlásenkama. Vlasy, které nám zůstaly volně rozčešeme, vpracujeme trochu tužidla do konečků pro objem a do zbytku vlasů, aby vlny líp držely a natočíme pomocí žehličky (jako to udělala já) anebo kulmou.
Tak a možme na makeup! :)

Na celé víčko a do vnitřního koutku jsem nanesla sytě žlutý stín, čistým štětcem zjemnila jeho okraje. Kousek nad očí záhyb jsem vystínovala hnědý stín, okraje zjemnila tělovým stínem. Pod obočí dáme trochu bílého perleťového stínu. Podél spodních řas vystínujeme travnatě zelenou až za oko. Celé oko orámujeme černýma linkama, u vnějšího koutku protáhneme za oko, zajdeme až úplně do vnitřního koutku.
Nalepíme trochu rozčepýřené umělé řasy, které spojíme s těma našima černou řasenkou.
Na lícní kosti až spánky naneseme sytě růžovou tvářenku (spíše na zadní část, ani ne tak na jablíčka tváří).
Rty orámujeme a vyplníme fuchsiovou tužkou na rty, vybravíme jasně růžovou rtěnkou a přidáme i trochu lesku stejné barvy :PWho's that chick!?