BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Black Swan

9. března 2011 v 20:24 | Adel |  filmové makeupy
Ne, furt jsem ji neviděla, zatím jsem jen slyšela, že je úžasná a že to je hrozná kravina. Asi se na ni podívám zítra, tak uvidíme :)
Na celý obličej, uši a krk jsem použila o nejsvětlejší makeup co jsem měla (o moc světlejší než můj normální opravdu nebyl :D) a navíc jsem si pomohla bílou tužkou, kterou jsem vždycky trochu rozpustila, udělala s ní na obličeji/krku plno čar a rychle rozmazala. ...zvláštní způsob, já vím, ale nějak jsem si poradit musela :D
Celá jsem se pak přepudrovala bílým pudrem a bylo. Lícní kosti a nos jsem okonturovala vínovo-šedo-hnědou kombinací stínů.
Základní tvar na očích jsem si vyznačila pomocí černých gelových linek a malého syntetického štětečku na linky. Celý vyznačený tvar jsem linka i vyplnila. Štětec jsem si pořádně otřela a použila ho na jasně stříbrné krémové stíny, kterýma jsem udělala pár brk po celé černé ploše. Štětec jsem si znova otřela a jak stříbrnou, tak černou jsem zafixovala stíny stejné barvy. Černou jsem udělala lajnu i pod okem, takže ještě pod ni jsem vystínovala trochu červeného stínu. Dovnitř oka jsem udělala linku červenou tužkou a horní i spodní řasy jsem pročísla černou řasenkou.
Rty jsem okonturovala bordó tužkou na rty a vyplnila jí i koutky. Štětcem na rty jsem ji trochu rozmazala směrem dovnitř a nanesla rtěnky - tmavší červenou a nechala si ve středu místo pro světlejší červenou.
A i labutě mají někdy hlad! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bája Bája | 10. března 2011 v 16:54 | Reagovat

Miluju poslední fotku :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama