BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

There's a fire starting in my heart.

16. března 2011 v 20:14 | Adel |  povídání :P
Pročítám si všeobecný přehled Asie a nebaví mě to, a tak píšu. Co se tak v posledních dnech dělo, děje a bude dít.

Z nadpisu někteří snad poznali, že jde o "Rolling In The Deep" od Adele. Tu jsem si za poslední měsíc zamilovala. A RITD je momentálně píseň každého čtvrtka, jelikož a protože ve čtvrtky máme sbor (který s mou drahou slavicí Ev vedeme), kde aktuálně právě tuhle písničku připravujeme. Akademie školy je od zítřka za 3 týdny přesně a jen při pomyšlení na to, je mi špatně. Se sborem musíme dát nějak dohromady tu Adele a s Ev bychom měly zpívat Grenade, který jsme zatím dělaly jen poměrně povrchně, musíme poprosit děvčata o doprovodné vokály a Ev musí Háňu naučit klavírní doprovod. Achjo. Ale my to zmáknem! :D

Taky byly Grammy a Oscaři a všechno že... jeden makeup, který mě dostatečně zaujal - Scarlett Johansson na Oscarech, možná bude :) Na Grammy jsem se dívala aspoň na kousek. Vzhledem k tomu, že byly v neděli, tak víc jak do jedné ráno jsem to nezvládla, jinak bych asi nevstala. Ale aspoň pár lidí jsem vidět přijela. Konkrétně Jordin Sparks, Jennifer Hudson, Ciaru, Annu Nalick, Florence (&the Machine), Paramore, Nicki Minaj, Drakea, Selenu Gomez, Rickyho Martina, Lennyho Krawitze, Natashu Bedingfield a i Bruníka s Philem ♥ :D :) Je to prostě dobrý pocit vidět je takhle živě přijíždět :D :P

Jinak jsme taky měly s naší ekšn čtyřkou supr víkend ve Lhotce za oslavou Janištiných narozenin a... bylo to prostě super! :D :)
A jarní prázdniny za mnou, strávila jsem je v podstatě pyžamu. Ještě před nima jsme ale byli na koncertě The Places, kde zpívá zase ta Evička! :D A byl supeeer! Rozjely jsme to a oni taky! Máte-li fejsbuk, rozhodně se na ně podívejte a podpořte!! :) http://www.facebook.com/pages/The-Places/152011538152324

A v předprázdninovou neděli jsme byli u Odry na meandry! Bylo zataženo, nakonec vylezlo sluníčko, byly krásné sněženky, Košatka byla stále vzdálena 4km, prošli jsme Miami Beach a bambusové háje a po příjezdu do civilizace jsme se stavili do nové italské restaurace (?) na výbornou horkou čokoládu :)

Háňa mě naučila výborné wafle!!

A chystáme se do Brna! (my=vybraná elita 8-) :D) A proč? Čarodějáles 2011 -> ...Boyce Avenue! Znova! A TAK MOC se nemůžu dočkat!! :) S klukama snad budeme mít šanci se znovu setkat a taky se uvidim znova s Aďou *juch*! :) a s Paulinou (mojí spoluvlastnicí našeho Street Teamu :P) aaa... a jede nás tam super parta :) =Disney tým* (bohužel nekompletní, bude nám chybět Taylor :( ale bude akce Brno volá Prahu!) a Robí a z děvčat Janištka s Evičkou :)
*Disney tým = Háňa (Taylor Swift), Tuan (Jonas), Kuba (Bieber) a já (Miley) :D - Hvězdný kvartet kamarádů, co do sebe pořád rypou a mají se rádi :D (až budem mít kvalitnější fotku...a pěknější, ale berte v potaz, že jsme se chvilku předtím dostavili z tanečního parketu, tak ji tu určitě dám :D)
A tak... už nevím co. Mám hlad. A nějaké nové twitter quotes?
- Don't you just hate it when you look good... and on that day nobody even sees you, but when you look like crap, everybody sees you?
- Most girls sing, "just gonna stand there & watch me burn" with Rihanna..but me? Nope! I'm rapping with Eminem like a B E A S T!
...což mi připomíná - byla rap party!! A rapovala jsem jako divá! :D
- "Explain your answer.'' Kill me now.
- If you fight like a married couple, talk like bestfriends, flirt like first love, protect eachother like brother & sister, it's just meant to be! (*lehký kašel* ...drahá :D)
- "Don't you ever let a soul in the world tell you that you can't be exactly who you are." - Lady Gaga
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama