BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Dream on!

10. dubna 2011 v 20:28 | Adel |  povídání :P
Nevím, jestli jsem někdy vyloženě snila o tom stát se vizážistkou, maskérkou, makeup artistou... ale myslím, že ač si to úplně neuvědomuju, v určitém bodě to přišlo. Dneska jsem po pěti hodinách spánku jela o půl 9 do centra nalíčit část našich maturantek na focení na tablo. Upřímně, bála jsem se toho, když se k nám přidala naše milá tělocvikářka, celkem mi ztuhl úsměv, ale atmosféra byla nakonec úplně v pohodě, fotograf měl za sebou očividně pernou noc a holkám to moc slušelo :)
(fotky snad později)
S touhle nabídkou na tablo se odstartovala nějaká vlna a 2 dny na to, mě kontaktoval známý, že by se o mě zmínil zase jeho známé-návrhářce, kdyby náhodou potřebovala nalíčit na nějaké focení, přehlídky.
Největší pocty se mi asi dostalo tuto středu, kdy jsem byla oslovena k nalíčení herců studentského filmu Aktovka. Taková nabídka se neodmítá, že? Škoda, že film se natáčel hned v pátek a sobotu, neměla jsem je jak dopravit do Bohumína a do Brna a následně v brzkých ranních hodinách z Bohumína zpátky domů. Takže tady to padlo.

Každopádně si začínám pomalu ujasňovat, že tohle je to, co bych chtěla dělat. I přes ty bolavé záda a místy i oči ze soustředěnosti :D a někdy nehorázné nervy, je to pořád něco, co mě baví a miluju to :P
A máme za sebou AKADEMII! *juch* ale vlastně ":(" Je to jeden z mých nejoblíbenějších dnů školního roku, celý den strávený ve skvělé atmosféře se spolužáky hudebníky, divadelníky a tanečníky. Tři hodinky srandy a lehkého stresu hned po ránu, pak chvilka velkého stresu před vystoupením, vychutnání zbytku akadamie (nevystupujete-li poslední :D), tři hoďky volna stráveného na obědě a freestylem na pódiu v prázdném sále následovaném odpolední akademií pro veřejnost, kdy už nikdo nic neřeší, spolužáci jsou náročnější publikum a navíc nemáte moc velkou naději, že babičku spolužáka o tři roky níž někdy ještě potkáte.
Letošní akademie byla dle mého (ale nejen mého) mínění rozhodně nejlepší, co pamatuju, byly možná 2-3 slabší čísla, ale z 18 je to pecka. Sněhurka mých milovaných spolužáku z druhé skupinky angličtiny byla bezkonkurenční, band.exe (čteme s tečkou) si nás získali už na úterní generálce, kdy jsme v té tělocvičně málem ohluchli :D Výrazový tanec měl tež něco do sebe, stejně jako neúnavný Červenka. A musím říct, že s našim sborem a Granátem jsem víceméně spokojená, slyšeli jsme jen samou chválu! :D No posuďte sami radši...

Nad horů svítá


Rollin In the Deep

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katanga katanga | Web | 11. dubna 2011 v 7:17 | Reagovat

Omrkávám tyhle stránky už nějakou chvilku (díky Moničce T., která ti na FB dělá sdílením pěknou reklamu ;) ) a musím říct, že talent na maskérku/vizážistku/jak-se-tomu-sakra-nadává opravdu máš. Na mnohá líčení jsem vskutku obdivně zírala (a to už je co říct, protože nepatřím mezi slečny, které by se o líčení nějak zajímaly). Tak snad se ti kariéra v tomto směru vydaří ;)
Mimochodem doufám, že bude přístupná i nahrávka Grenade, na tu se už od akademie těším jako malý dítě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama