BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Long time no see, huh!

13. května 2011 v 22:34 | Adel |  povídání :P
...přesně tohle jsem řekla Danielovi a Alejandrovi potom, co jsem se s něma doobjímala po jejich úžasném koncertě na Čarodějálesu :P (A vám nemůžu říct nic jiného!) No už mi chyběli chlapci naši. A Danielovy rozsvícené očka, když mě poznal byly k nezaplacení :) V Brně bylo krásně, do města nám vyšlo počasí, potkali jsme Ptašici, která si nic moc nepamatuje, ztratili jeden foťák, po bloudění parkem jsme přišli na to, že jsme na druhé straně za plotem areálu Riviéry, ale nakonec jsme úspěšně trefili z té správné strany. Pořádně jsme si užili Kluse, který umí naprosto neuvěřitelně improvizovat, Charlie Straight byli úžasní, skvělí, frontman Albert se přes nás třkrát převalil v zorbingové kouli. Taky jsme ho mimochodem potkali už u vchodu a usmíval se na nás! :) (nevím jak na chlapce teda :D) Viděli jsme jen kousek Kryštofů, což je mi hrozně líto za chlapce, kteří ši se mnou na Boyce dřív, než museli :( Každopádně potkala jsem Jirku (autor těch výborných fote z Pražského koncertu) :) a pak jsme si (snad všichni) řádně užili Boyce, že se mnou byla Ev v první řadě jsem moc ráda :), náhodné úsměvy Aleho a především Daniela (Fabian byl na druhé straně pódia, pardon) jsou prostě hrozně milé :) No ale pak jsme strávili noc v centru Brna chozením tam a zpátky a sezením u kostela :D Prostě to bylo super, děkuju moc Ev, Janištce, Kubikovi, Robímu a Tuanovi (abecedně, ať si někdo nepřijde utlačován :D) :)
Pak třebaa... 9. června nás čeká English Nightingale, míníme to Matiční pořádně natřít a sólově s Ev jít s Granátem snad i výš, než na třetí místo :P No ale uvidíme, budeme se minimálně snažit.

Katy Perry mě má na svém facebooku! :D Pro srandu králikum dává na svůj profil fotky svých fanoušků, co předělali nějaký makeup z jejího posledního klipu na E.T. Číst pod tím ty komentáře a vidět stále stoupají číslo palců hore je neuvěřitelné, moc si toho cením :)

Dneska jsem to pořádně schytala na poslendí zvonění - červené líco, černé čelo, bílé vlasy, bezva :D

Jinak jsem začala přispívat na stránky modniblog.cz a v kombinaci se školou je to dost náročné, takže začínám psát článek hodinu před uzávěrkou a tak. Proto tay dlouho nic nebylo, tak se omlouvám.

A zbytek zajtra :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama