BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Prosinec 2011

PF!!

31. prosince 2011 v 23:50 | Adel |  povídání :P
Přeju krásný vstup do nového roku, super zbytek Silvestra a jak na Nový rok, tak po celý rok, mi to vyšlo, tak pozor na to! :)

Děkuju za celoroční návštěvnost, rekapitulaci celého roku napíšu zítra, pozítří, popozítří, uvidí se :P

Happy New Year's Eve! :)


Vánoční rekap!

31. prosince 2011 v 23:42 | Adel |  povídání :P
Už je to přesně týden a máme tady Silvestr. Nicméně než se pustím do nějakého Silvestrovského makeupu (podle Ewči Farne v dnešní Silvestrovské Medúze :P), ač zůstávám doma... hodím tady aspoň ten štědrovečerní a vůbec všech svátků vánočních :)

Na nehtech jsem celé svátky měla zlato. Ó ano, konečně jsem sehnala krásný zlatý chromový lak, přes ten jsem na Štědrý den večer přidala velký zlatý glitter.Na Štědrý den jsem zvolila již předpokládaný red-and-gold makeup, zlaté oči, rudé rty, spokojenost s výsledkem :)

(haha :D)Na sobě jsem neměla nic velkého, béžové triko s krajovýma ramenama z Lindexu, zelený svetr od maminky, legíny, vánočně laděné spodní prádlo a ponožky a řetízek s áčkem :)

První svátek Vánoční byl ve znamení návštěvy prarodičů z tatínkovy strany, byla jsem největší alkoholik ze všech 10 přítomných, piju prostě jen na rodinných oslavách.
Makeup...

Fialové linky do půlky víčka i s glitterem a kouřová spodní linka :)


Druhý svátek vánoční byl ve znamení v klidu, celý den jsme všichni jenom leželi :D

Třetí svátek vánoční je ano, náš speciální rodinný svátek, jelikož se většinou nestíháme navštívi během těch dvou dnů.
Jela jsem v safari modelu - páva v uších, šelmu na krku (oboje bude součástí vánočního haulu :)), Kate Moss na rtech, ač jen ve velmi jemné vrstvě.


Tak a to by bylo tak vše, za čtvrt hoďky máme 2012, článek ležel nějakou dobu v rozepsaných :D

Rozhovor s Charlie Straight aneb můj Vánoční dárek :)

24. prosince 2011 v 13:51 | Adel |  povídání :P
Tento rozhovor měl původně jít na stránky modniblog.cz, nicméně s novým rokem byla naše spolupráce ukončena a do konce roku by se už nestihl uveřejnit. Mrzí mě to kvůli klukům, že jsou tak zlatí a poskytnou rozhovor a nakonec skončí tady, tak doufám, že to vynahradíte! :)

Třinecká kapela Charlie Straight jsou pro mě jedním z nejlepších výplodů Česka minimálně za poslední roky, díky Janiště se mi k nim otevřely dveře (tímto jí děkuju nastotisíckrát) a už třičtvrtě roku jsou na mém skoro denním playlistu a taky byli mou podstatnou kulturní náplní roku.
Charlie Straight jsou prostě hitovkou a mají styl... a tak jsem se rozhodla vyzvat zpěváka, kytaristu, skladatele, textaře, angličtináře #1 Alberta Černého a vždy stylového basáka s oblibou k Hutníku Honzu Ciencialu (známého jako Johnny (ano, ten Platonic Johnny)) k malému módně založenému rozhovoru :)Vánoční makeup na dva způsoby

23. prosince 2011 v 23:54 | Adel |  moje makeupy :P
Klasika na Vánoce jsou zlaté oči a červené rty. Možná ne u nás, ale v anglicky mluvicích zemích ano, tak jsem zůstala u klasiky a asi u ní zůstanu i na Štědrý den.
Mám tady dvě verze - jednu neutrálnější s náznakem oranžové na očích a rty spíše do vínova a jednu vyloženě zlatou s matnými červenými rty s oranžovými tóny.


So let's get crackin...:)

Winter Haul!

23. prosince 2011 v 22:58 | Adel |  hauls
Máme tady první zimní den, jenom za dnešek vydatně nasněžilo a klouže to jak prase, nemáte-li vhodnou obuv. Ač jsem měla zimní kozačky, hladká podrážka není nejšťastnější volba :D
Dneska jsem v 6:22 dopsala svou první seminární práci, má sousedka vysokoškolačka mi řekla, že takhle nevypadají ani ty jejich, ale co, aspoň se procvičíme na diplomky. Po úspěšně probdělé noci jsem si na hodinku a půl lehla, pak uháněla do školy na písemku, na kterou jsem ani neotevřela sešit, sranda sranda, ale co, máme to za sebou. Přes svátky mě ještě čeká referát (do semináře, takže opět odoborný vysokoškolský level *tired*) a příprava obhajoby seminárky a esej do ajiny. Šťastné a veselé, to tak.

Za poslední dobu jsem nasbírala pár zimních věcí, tak proč taky jednou zase neudělat menší haul pro inspiraci. (většinou při sledování haulů přijdu na to, co všechno "potřebuju" a chci :D)


3in1 aneb 3 zimní líčení v 1 článku, v 1 večeru

16. prosince 2011 v 20:28 | Adel |  moje makeupy :P
Tři líčení v jednom, aneb jak urychlit práci pro blog a stránky. Šup na celý článek, metalické i komplet matné líčení se nosí :)

(vždycky mi to mikádo bude ležet v hlavě...)


Outfits of the Week

8. prosince 2011 v 21:21 | Adel |  outfity :)
Novinka! oh yes. Poslední dobou mám nějaký článkový blok, omlouvám se, ono se toho dost děje...

Každopádně tady přináším outfity minulého týdne hezky pondělí-pátek, bude to lepší forma než jeden článek na jeden outfit?

Monday
svetřík na skryté zapínaní - River Island, bílé tílko a džíny - Next, prstýnky a řetízek byly darem :PYou've Red Me Through.

4. prosince 2011 v 22:42 | Adel |  outfity :)
Líbí se mi názvy článků na styl OPI laků. :P

A nevěřila bych, kolik lidí se na vás bude dívat, když si jednou vezmete červenou rtěnku! Otázka článku: vyšly byste ven v rudé rtěnce?


tričko, řetízek - Ann Christine
svetr - Next
džíny - Miss Selfridge
kabelka - marc.
náramek - Accesorize