BLOG PŘESUNUT NA BY-ADEL.BLOGSPOT.COM! :)

Září 2012

Rihanna "Where Have You Been" music video

26. září 2012 v 21:23 | Adel |  makeupy z videoklipů
Rihanna před nějakou dobou vypustila video ke svému "Where Have You Been", které bylo hned po vydání alba pro mě vyčnívající skladbou (v pozitivním slova smyslu), ač není moc pro mě takový....techno-sound typický. ...a právě kolem projelo auto, kde tato píseň hrála :D Rihanna vystřídala makeupů několik, klip měl skvělou potemnělou (=tajemnou a vzrušující) atmosféru, která se mi zamlouvala, taneční kreace jakbysmet. Toto je moje předělávka již třetího makeupu z tohohle klipu, looky Rihanny se mi prostě líbí a přijde mi (velmi sebevědomě), že mi sednou.
Tady na ukázku první dva, následuje článek na třetí...A dnes tu máme tenhle třetí:


Flormar #U08

25. září 2012 v 16:50 | Adel |  nehty :P
Druhý z dvojice laků, které jste mohli včera vidět na úvodní fotce článku, tentokrát U08 - má láska na první pohled. Opět tmavě fialová báze s miliony fialových drobků se silným modrým odleskem. Duochrome jak vyšitý. Podle mě kříženec Rain Of Flowers od MACu a Orly Lunar z Cosmic FX kolekce.
Kryl ve dvou vrstvách, pracovalo se s ním dobře, žádné problémy s konzistencí. Neměla jsem bohužel žádný pod ani nadlak, takže po dvou dnech se začaly lehce olupovat špičky, zhodnotím někdy až ho budu mít i s těma dvěma pomocníkama. Každopádně barva krásná, duochrome viditelný, i když na nehtech vypadá spíše fialový a modře se odráží u okrajů.


Flormar #U18

23. září 2012 v 16:42 | Adel |  nehty :P
Tyhle dva laky jsem pořídila ve Frýdlantě nad Ostravicí v drogerii Teta, silně doporučuji, mají je tam asi nejlevněji - 49,- za kus. Laky Flormar mi přijdou mezi blogery celkem oblíbené, tady tyhle jsou prostě k sežrání. Tak se podívejme na zoubek tomu prvnímu U18.